Contact vânzări betoane

Sediul central

Sediul central HeidelbergCement România este în București,
șos. București-Ploiești 1A, Bucharest Business Park, clădirea C2, et. 1, sector 1, Cod 013681.

Rețeaua naționala a stațiilor de betoane HeidelbergCement România și datele de contact ale acestora sunt prezentate mai jos.

Vă punem la dispoziție un dispecerat special de comenzi pentru cele 4 stații din zona București-Ilfov:

Dispecerat betoane București:
E-mail: dispecerat.betoane@heidelbergcement.ro

Stații de betoane Persoane de contact
Stație de betoane Mogoșoaia
Șoseaua București-Târgoviște nr. 4, Strada Odăii, Mogoșoaia,
jud. Ilfov
Alexandru Chiose,
Șef punct de lucru,
tel.+40 723 57 12 33
alexandru.chiose@heidelbergcement.ro
  Tiberiu Buzescu,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 723 359 772
tiberiu.buzescu@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Militari
București, Bdul Timișoara nr. 108,
sector 6
Alexandru Chiose,
Șef punct de lucru, tel.+40 723 57 12 33
alexandru.chiose@heidelbergcement.ro
  Mihai Voicu,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 723 299 213
mihai.voicu@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Pantelimon
Bd. Biruinței km 13, DN3, Pantelimon,
jud. Ilfov
Silviu-Daniel Gorgan,
Șef punct de lucru,
tel. +40 730 660 047
silviu-daniel.gorgan@heidelbergcement.ro
  Adrian Georgescu,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 721 208 472
adrian.georgescu@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Jilava
DE 101, Tarlaua 29, Parcela 99, comuna Jilava,
Jud. Ilfov
Alexandru Chiose,
Șef punct de lucru, tel.+40 723 57 12 33
alexandru.chiose@heidelbergcement.ro
  Gabriel Nicula,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 723 236 422
gabriel.nicula@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Ploiești
Șoseaua Poligonului nr. 5A, Ploiești,
jud. Prahova
Petru-Răzvan Borcan,
Reprezentant comercial - betoane,
tel. +40 722 265 354
petru-razvan.borcan@heidelbergcement.ro

Stație de betoane Pitești
Str. Serelor, nr. 43 (Centura Pitești-Bascov), Bascov,
jud. Argeș

Viorel Alexandru Pielaru,
Reprezentant comercial - betoane,
tel. +40 799 000 429
viorel.pielaru@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Craiova
Str. Aeroportului Comuna Cârcea,
jud. Dolj
Sorin-Ovidiu Lungu,
Reprezentant comercial - betoane,
tel. +40 729 618 388
sorin-ovidiu.lungu@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Brașov
Str. Carierei nr. 127A, Brașov,
jud. Brașov
George Willy Nițulescu,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 799 099 542
george.nitulescu@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Târgoviște
Str. Principală nr 94, Târgoviște,
jud. Dâmbovița
Dragoș Surducan,
Director Regional,
tel. +40 723 536 546
dragos.surducan@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Constanța
Zona Palas, Sola 104, Parcela A 929-33, Constanța,
Jud. Constanța
Dragoș Cristian Drogoreanu,
Șef punct de lucru,
tel. +40 730 586 902
dragos.drogoreanu@heidelbergcement.ro
  Emil Oprea Mărăcine,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 723 383 146
emil-oprea.maracine@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Brăila
Parcela 16, tarlaua 66, comună Vădeni,
jud. Brăila
Valentin Nicușor Săcală,
Șef Punct de lucru,
tel. +40 733 109 012
valentin.sacala@heidelbergcement.ro

Stație de betoane Bacău
Bdul Chimiei nr. 5, Bacău,
jud. Bacău

Daniel Ionuț Dochia,
Șef punct de lucu,
tel. +40 721 284 238
daniel-ionut.dochia@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Lețcani
Parcela 1A, Comuna Lețcani,
jud. Iași
 

Gabriel Doru Molan,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 799 099 897
gabriel.molan@heidelbergcement.ro

Alexandru Bogdan Olaru,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 799 000 430
alexandru.olaru@heidelbergcement.ro

Stație de betoane Timișoara
Str. Nicolaus Copernic 16, Timișoara,
jud. Timiș
Romeo Dragomirescu,
Reprezentant comercial - betoane,
tel. +40 723 559 085
romeo.dragomirescu@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Oradea
Str. Ciheiului nr. 157, Oradea, jud. Bihor
Lucian Gabriel Dimitrie Musca,
Șef punct de lucru,
tel. +40 720 720 827
lucian.musca@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Cluj Napoca
Str. Barc 1FN, Cluj Napoca,
jud. Cluj
 
Vlad Sămărghițan,
Reprezentant comercial – betoane,
tel.+40 799 19 91 10
vlad.samarghitan@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Deva
DN7, E70, km 382+900, Sat Sântandrei, Oraș Simeria,
jud. Hunedoara
Marius Daniel Vlas,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 0731 497 948
marius.vlas@heidelbergcement.ro
Stație de betoane Iași
Str. Sf. Ioan nr. 1, Iași,
jud. Iași
 

Gabriel Doru Molan,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 799 099 897
gabriel.molan@heidelbergcement.ro

Alexandru Bogdan Olaru,
Reprezentant comercial – betoane,
tel. +40 799 000 430
alexandru.olaru@heidelbergcement.ro