Contact vânzări ciment

Pentru consiliere tehnică privind cimentul CARPATCEMENT®
contactează Departamentul consultanță tehnică prin fax:
+40 21 311 59 74, telefon: +40 372 17 11 28 sau prin e-mail:
ciment@heidelbergcement.ro.

Pentru informații despre ofertele comerciale,
contactează Departamentul administrare vânzări prin e-mail:
vanzari.ciment@heidelbergcement.ro

Județe Persoane de contact

ZONA SUD

 

Ionel Dumitrache
director zonal
+40 724 567 035
ionel.dumitrache@heidelbergcement.ro

Argeș, Dâmbovița, Dolj, Olt, Teleorman, Vâlcea Adrian Constantin
+40 721 201 851
adrian.constantin@heidelbergcement.ro
Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Ialomița, Prahova, Tulcea Aurel Caramalău
+40 724 567 034
aurel.caramalau@heidelbergcement.ro
București, Giurgiu, Ilfov Doru Militaru
+40 730 055 516
doru.militaru@heidelbergcement.ro

ZONA EST

  Ginel Diaconu
director zonal
+40 737 069 422
ginel.diaconu@heidelbergcement.ro
Bacău, Brașov, Covasna, Galați, Vrancea Ionuț Bot
+40 730 069 836
ionut.bot@heidelbergcement.ro
Botoșani, Iași, Vaslui Marian Zaharia
+40 730 069 856
doru-marian.zaharia@heidelbergcement.ro
Harghita, Neamț, Suceava Răzvan Bârdan
+40 737 069 495
razvan.bardan@heidelbergcement.ro

ZONA VEST

  Adrian Greavu
director zonal
+40 723 659 045
adrian.greavu@heidelbergcement.ro
Alba, Bistrița-Năsăud, Cluj, Maramureș, Mureș, Sibiu Alin Bocanici
+40 722 528 266
alin.bocanici@heidelbergcement.ro
Arad, Bihor, Sălaj, Satu Mare, Timiș Augustin Pîrvulescu
+40 723 558 612
augustin.pirvulescu@heidelbergcement.ro
Caraș-Severin, Gorj, Hunedoara, Mehedinți Aurelian Nojogan
+40 721 224 368
aurelian.nojogan@heidelbergcement.ro