Contact vânzări betoane

Sediul central

Sediul central HeidelbergCement România este in București, șos. București-Ploiești 1A, Bucharest Business Park, clădirea C2, et. 1, sector 1, Cod 013681.

Rețeaua naționala a stațiilor de betoane HeidelbergCement România și datele de contact ale acestora sunt prezentate mai jos.

Vă punem la dispoziție un dispecerat special de comenzi pentru cele 4 stații din zona București-Ilfov:

Dispecerat betoane București:

Tel.: +40 21 201 83 56

Fax.: +40 21 201 83 69

E-mail: dispecerat.betoane@heidelbergcement.ro

Locație Adresă Nume/Tel. e-mail
Stație de betoane Mogoșoaia Șoseaua București-Târgoviște nr. 4, Strada Odăii, Mogoșoaia, jud. Ilfov Alexandru Chiose, Șef Punct de lucru, tel.+40 723 57 12 33 alexandru.chiose@heidelbergcement.ro 
Tiberiu Buzescu, Reprezentant Vânzări, tel. +40 723 359 772 tiberiu.buzescu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Militari București, Bdul Timișoara nr. 108, sector 6 Alexandru Georgescu, Șef Punct de lucru, tel.+40 726 75 06 27 alexandru.georgescu@heidelbergcement.ro 
Mihai Voicu, Reprezentant Vânzări, tel. +40 723 299 213 mihai.voicu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Pantelimon Bd. Biruinței km 13, DN3, Pantelimon, jud. Ilfov Silviu-Daniel Gorgan, Sef Punct de lucru, tel. +40 730 66 00 47 silviu-daniel.gorgan@heidelbergcement.ro 
Adrian Georgescu, Reprezentant Vânzări, tel. +40 721 20 84 72 adrian.georgescu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Jilava DE 101, Tarlaua 29, Parcela 99, comuna Jilava, Jud. Ilfov Alexandru Georgescu, Șef Punct de lucru, tel.+40 726 75 06 27 alexandru.georgescu@heidelbergcement.ro 
Gabriel Nicula, Reprezentant Vânzări, tel. +40 723 236 422 gabriel.nicula@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Ploiești Șoseaua Poligonului nr. 5A, Ploiești, jud. Prahova Petru-Răzvan Borcan, Șef Punct de lucru, tel. +40 722 26 53 54 petru-razvan.borcan@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Pitești Str. Serelor nr 43 (Centura Pitești-Bascov), Bascov, Jud. Argeș Bogdan – Costinel Ionescu, Șef Punct de lucru, tel.+40 733 50 94 06 bogdan-costinel.ionescu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Craiova Str. Aeroportului Comuna Cârcea, jud. Dolj Sorin-Ovidiu Lungu, Reprezentant Vânzări, tel. +40 729 61 83 88 sorin-ovidiu.lungu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Brașov Str. Carierei nr. 127A, Brașov, jud. Brașov Dragoș Surducan, Director Regional, tel.+40 723 53 65 46 dragos.surducan@heidelbergcement.ro 
George Willy Nițulescu, Reprezentant Vânzări, tel. +40 799 09 95 42 george.nitulescu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Târgoviște Str. Principală nr 94, Târgoviște, jud. Dâmbovița Bogdan – Costinel Ionescu, Șef Punct de lucru, tel.+40 733 50 94 06 bogdan-costinel.ionescu@heidelbergcement.ro 
Luiza Negoescu, Economist, tel.+ 40 730 24 07 37 luiza.negoescu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Constanța Zona Palas, Sola 104, Parcela A 929-33, Constanța, Jud. Constanța Dragoș Cristian Drogoreanu, Șef Punct de lucru, tel.+40 730 58 69 02 dragos.drogoreanu@heidelbergcement.ro 
Emil Oprea Mărăcine, Reprezentant Vânzări, tel.+40723383146 emil-oprea.maracine@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Brăila Parcela 16, tarlaua 66, comună Vădeni, jud. Brăila Valentin Nicușor Săcală, Șef Punct de lucru, tel. +40 733 10 90 12 valentin.sacala@heidelbergcement.ro 
Iulian Dumitrache, Reprezentant Vânzări, tel. + 40 799 19 98 59 iulian.dumitrache@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Suceava Calea Unirii nr. 102 Suceava Sergiu Jipa, Șef Punct de lucru, tel.+40 724 34 48 96 sergiu.jipa@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Bacău Bdul Chimiei nr. 5, Bacău, jud. Bacău Sergiu Jipa, Șef Punct de lucru, tel.+40 724 34 48 96 sergiu.jipa@heidelbergcement.ro 
Daniel Ionuț Dochia, Reprezentant Vânzări, tel. +40 721 28 42 38 daniel-ionut.dochia@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Lețcani Parcela 1A, Comuna Lețcani, jud Iași Mihai Dragoș Lăcătușu, Șef Punct de lucru, tel.+40 729 80 08 45 mihai.lacatusu@heidelbergcement.ro 
Gabriel Doru Molan, reprezentant vânzări, tel. +40 799 099 897 gabriel.molan@heidelbergcement.ro  
Stație de betoane Târgu Mureș Str. Mureșului nr. 1, , Sat, Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, jud. Mureș Dacian Bad, Șef Punct de lucru, tel.+40 728 22 89 52 dacian.bad@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Timișoara Str. Nicolaus Copernic 16, Timișoara, jud. Timiș Romeo Dragomirescu, Șef Punct de lucru, tel.+40 723 55 90 85 romeo.dragomirescu@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Oradea Str. Ciheiului nr. 157, Oradea, jud. Bihor Lucian Gabriel Dimitrie Musca, Șef Punct de lucru, tel.+40 720 72 08 27 lucian.musca@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Cluj Napoca Str. Barc 1FN, Cluj Napoca, jud. Cluj Sorin Gabriel Costan, Director Regional, tel.+40 730 58 68 98 sorin.costan@heidelbergcement.ro 
Vlad Sămărghițan, Reprezentant vânzări, tel.+40 799 19 91 10 vlad.samarghitan@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Deva DN7, E70, km 382+900, Sat Sântandrei, Oraș Simeria, jud. Hunedoara Andrei Băluță, Șef Punct de lucru, tel. +40 731 49 79 48 andrei.baluta@heidelbergcement.ro 
Marius Daniel Vlas, Reprezentant Vânzări, tel. +40 799 09 95 32 marius.vlas@heidelbergcement.ro 
Stație de betoane Iași Str. Sf. Ioan nr.1, Iași, jud. iași Mihai Dragoș Lăcătușu, Șef Punct de lucru, tel.+40 729 80 08 45 mihai.lacatusu@heidelbergcement.ro 
Gabriel Doru Molan, reprezentant vânzări, tel. +40 799 099 897 gabriel.molan@heidelbergcement.ro  
Stație de betoane Piatra Neamț Str. Muncii nr. 2, Piatra Neamț, jud. Neamț Sergiu Jipa, Șef Punct de lucru, tel.+40 724 34 48 96 sergiu.jipa@heidelbergcement.ro 
Cristian Dorneanu, Reprezentant Vânzări, tel. +40 723 60 04 42 cristian.dorneanu@heidelbergcement.ro